nabídka : last moment : dokumenty ke stažení : katalog

Lokality

»Lido Adriano
»Lido di Spina
»Lido Nazioni
»Rimini
»Bibione
»Sivota
»Sarti
»Pag
»Vodice
»Gradac
»Makarská Riviéra
»Primorsko
»Zalakaros
»Bükfürdö
»Podhájská
»Dudince
»Vysoké Tatry
»Různé lokality

 

Kontakty

Centrála Šumperk
JESENIATOUR s.r.o
Komenského 2
787 01 Šumperk
IČ: 25857347

 
Provozní doba:
PO 9:30-17:00
ÚT 9:30-17:00
ST 9:30-17:00
ČT 9:30-17:00
PÁ 9:30-15:00
 

Telefony:
583 213 441  
583 212 166

Fax:
583 212 166

HOT LINE:
604 380 419
 

E-mail:

Prověřená společnost:
Prověřená společnost

 

Partneři

Zobrazit "Print"

unno

Last Moment

Francie Údolím řeky Loiry na pobřeží Atl. oceánu
 

Termín:

Program:

PROGRAM:
1.den: odjezd v časných ranních hodinách směr Praha, Rozvadov, průjezd SRN a Francií s přestávkami, ubytování a nocleh ve Francii.

2.den: dopoledne cesta údolím řeky Loiry a zastávka u největšího zámku Františka I. Chambord. Přejezd k zámku Villandry s unikátní zahradou na třech úrovních: zelinářská, okrasná a nejvýše položená vodní zahrada, dále zastávka v městečku Chinon s rozvalinami hradu stejného jména, kde zemřel Jindřich II.Plantagenet a údajně i Richard Lví srdce. Na závěr dne podvečerní prohlídka kláštera Abbaye de Fontevraud, největšího středověkého opatství ve Francii, kde se nachází pohřebiště rodu Plantagenetů, nocleh.

3.den: dopoledne příjezd do přístavního města La Rochelle se starým přístavem a strážními věžemi, možnost projížďky lodí k pevnosti Boyard, kterou začal stavět Napoleon I., nacházející se mezi ostrovy Ile d´Oléron a Ile-d-Aix. Návštěva výrobny koňaku „Remi Martin“ v městečku Cognac. Přejezd do Bordeaux, centra největší vinařské oblasti na světě, ubytování, večerní procházka historickým centrem města, možnost individuální večeře, nocleh.

4.den: dopoledne přejezd k pobřeží Atlantiku na tz.Stříbrné pobřeží a výstup na největší písečnou Dunu v Evropě Dune du Pilat s panoramatickým výhledem na pobřeží. Zastávka v nedalekých přímořských mondénních lázních Arcachon. Exkurze ve vinném sklepě Chateua Bordeaux s degustací vín označených Bordeaux, nocleh.

5.den: údolím řeky Dordogne do středověkého města Sarlat la Caneda, kde starobylé středověké okrové domy tvoří muzeum pod širým nebem. Návštěva nejslavnějšího prehistorického naleziště při soutoku řek jeskyně Lascaux II..Přejezd k městu Clermont-Ferrand, do oblasti horského pásma auvergneských sopek, výjezd na Puy de Dôme, odkud je neskutečný výhled na vulkán, nocleh.

6.den: dopoledne procházka centrem správního města Clermont-Ferrand s katedrálou z černého
tufu, okolo poledne odjezd do ČR, noční průjezd Francií a SRN.

7.den: příjezd do nástupních míst v ranních hodinách.

NÁSTUPNÍ MÍSTA :
Šumperk, Bludov, Postřelmov, ZÁBŘEH, Mohelnice, Litovel, Olomouc...
maxima

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem
5 x nocleh v hotelu/pokoje s příslušenstvím průvodce
pojištění záruky CK ve smyslu zákona č.159/1999 Sb.

Cena:

 
Nabídka :: Last moment :: Všeobecné podmínky :: Katalog © Zdenka Kubová JESENIATOUR - cestovní kancelář 2019, stránky vytvořil Pavel Hrabal